Pokémon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdések és válaszok

3 posters

Go down

Kérdések és válaszok Empty Kérdések és válaszok

Post by Professor Molen Mon Dec 19, 2016 8:48 pm

Tedd fel nyugodt szívvel ide a kérdésed és a közel jövőben biztos választ kapsz rá!
Professor Molen
Professor Molen
Admin

Hozzászólások száma : 51

Back to top Go down

Kérdések és válaszok Empty Re: Kérdések és válaszok

Post by Daniel McKnight Thu Jan 16, 2020 2:50 pm

Helló. Volna is pár kérdésem. Smile Innen úgymond áthoznám a karakterem (némi változtatással az előtörténetben). A karakter volt neve Jaden Knight.
http://hupokemonfrpg.hungarianforum.com

- Lehet-e fan-made Pokédex-et hozni a játékba, vagy egyedileg választani a hivatalos modellek közül?
---> Példaként ez
https://www.deviantart.com/raizhuw-the-real/art/Fakemon-Dex-V3-Full-469459023
- Ott megvolt engedve, hogy a kezdő Pokémon-om magasabb legyen kicsit, de mivel ez új játék, így szeretnék engedélyt kérni itt is.
---> Charmander: 100 cm magas; Charmeleon: 140 cm magas; Charizard: 3 méter magas.
- Az öröklött támadások engedettek kezdő Pokémon esetében? Az én esetemben ez a "Dragon Rush" lenne.
- Mega Evolúció / Dynamax / Gigantamax / Z mozdulat lehetséges ebben a szerepjátékban?
- Végül két saját helyszínt hozzá lehetne adni Pallet városhoz? A McKnight Lovarda és a Wailord tisztás. Ezutóbbit egy barátom találta ki, ami Pallet város és a Lovarda közelében van. Egy hatalmas tisztás ami olyan alakú fentről nézve mint egy Wailord. Elég nagy ahhoz hogy függőlegesen felszálló légi járművek leszállhassanak.
Daniel McKnight
Daniel McKnight

Hozzászólások száma : 5

Back to top Go down

Kérdések és válaszok Empty Re: Kérdések és válaszok

Post by Jessie Wed Jan 22, 2020 12:07 am

Szia!
Természetesen olyan PokéDexet szabsz magadnak amilyet szeretnél tekintve, hogy az animéban és a játékokban és számos formában, technikában, fejlettségben megjelent.

Tekintve Charmander generáció általános magasságát szerintem az általad kért belefér. Hisz még is csak élőlények és ők sem teljesen ugyanolyanok. Vegyük azt, hogy a Dex-ekben lefektettek csak általános meghatározások súlyra és magasságra. Hisz te és én sem ugyanolyanok vagyunk, pedig mégis emberek vagyunk.

Mega és Giga és társaik egyenlőre nem elérhetőek, nem is most rögtön terveztem kidolgozni ezeket.

A helyszínekről pedig, kérlek privátban küldj nekem valami hasonló képet róluk, a jelenlegikhez hasonlót, valamint egy nagyjából azonosan körül író leírást.
Természetesen attól, hogy egy helyszín még nem létezik feltétlen, te azt kijátszhatod.
Jessie
Jessie
Mesélő

Hozzászólások száma : 12

Back to top Go down

Kérdések és válaszok Empty Re: Kérdések és válaszok

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum